Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

U-15

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-15

datumuur thuisuituitslag
Zat 12 Jan 201914:30E Termien CU-155-2
Zon 20 Jan 201910:00U-15WS SchoonbeekBeverst B4-1
Zon 27 Jan 201909:15Genk VV BU-15
PP
Zon 03 Feb 201910:00U-15AsNiel Utd B
PP
Zat 09 Feb 201911:00SK Munsterbilzen U-155-3
Zat 16 Feb 201913:00FC Diepenbeek CU-15-
Zon 24 Feb 201910:00U-15Park Houthalen B-
Zon 10 Mrt 201910:00U-15E Termien C-
Zon 17 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BU-15-
Zon 24 Mrt 201910:00U-15Genk VV B-
Zon 31 Mrt 201909:15AsNiel Utd BU-15-
Zon 07 Apr 201910:00U-15SK Munsterbilzen -
Zon 14 Apr 201910:00U-15FC Diepenbeek C-
Zon 28 Apr 201911:00Park Houthalen BU-15-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1SK Munsterbilzen 33002179
1Park Houthalen B33001139
3AsNiel Utd B32011876
4FC Diepenbeek C31024133
4E Termien C310210113
4Genk VV B310210243
4U-1531029113
8WS SchoonbeekBeverst B30033100

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 12 Jan 201913:00FC Diepenbeek CPark Houthalen B1-3
Zat 12 Jan 201914:30E Termien CKab Opglabbeek 5-2
 
Zon 13 Jan 201909:15Genk VV BAsNiel Utd B1-8
Zon 13 Jan 201909:15WS SchoonbeekBeverst BSK Munsterbilzen 1-4
 
Zat 19 Jan 201911:00SK Munsterbilzen Genk VV B12-3
 
Zon 20 Jan 201909:15AsNiel Utd BFC Diepenbeek C9-1
Zon 20 Jan 201910:00Kab Opglabbeek WS SchoonbeekBeverst B4-1
Zon 20 Jan 201911:00Park Houthalen BE Termien C3-1
 
Zat 26 Jan 201913:00FC Diepenbeek CE Termien C
PP
 
Zon 27 Jan 201909:15Genk VV BKab Opglabbeek
PP
Zon 27 Jan 201909:15AsNiel Utd BSK Munsterbilzen
PP
Zon 27 Jan 201909:15WS SchoonbeekBeverst BPark Houthalen B
PP
 
Zat 02 Feb 201911:00SK Munsterbilzen FC Diepenbeek C
PP
Zat 02 Feb 201914:30E Termien CWS SchoonbeekBeverst B
PP
 
Zon 03 Feb 201910:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd B
PP
Zon 03 Feb 201911:00Park Houthalen BGenk VV B
PP
 
Woe 06 Feb 201919:30AsNiel Utd BPark Houthalen B1-5
 
Zat 09 Feb 201911:00SK Munsterbilzen Kab Opglabbeek 5-3
 
Zon 10 Feb 201909:15Genk VV BE Termien C6-4
 
Woe 13 Feb 201919:00FC Diepenbeek CWS SchoonbeekBeverst B2-1
 
Zat 16 Feb 201913:00FC Diepenbeek CKab Opglabbeek -
Zat 16 Feb 201914:30E Termien CAsNiel Utd B-
 
Zon 17 Feb 201909:15WS SchoonbeekBeverst BGenk VV B-
Zon 17 Feb 201911:00Park Houthalen BSK Munsterbilzen -
 
Zat 23 Feb 201911:00SK Munsterbilzen E Termien C-
 
Zon 24 Feb 201909:15AsNiel Utd BWS SchoonbeekBeverst B-
Zon 24 Feb 201909:15Genk VV BFC Diepenbeek C-
Zon 24 Feb 201910:00Kab Opglabbeek Park Houthalen B-
 
Zat 09 Mrt 201911:00SK Munsterbilzen WS SchoonbeekBeverst B-
Zat 09 Mrt 201915:00AsNiel Utd BGenk VV B-
 
Zon 10 Mrt 201910:00Kab Opglabbeek E Termien C-
Zon 10 Mrt 201910:00Park Houthalen BFC Diepenbeek C-
 
Zat 16 Mrt 201913:00FC Diepenbeek CAsNiel Utd B-
Zat 16 Mrt 201914:30E Termien CPark Houthalen B-
 
Zon 17 Mrt 201909:15Genk VV BSK Munsterbilzen -
Zon 17 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BKab Opglabbeek -
 
Zat 23 Mrt 201911:00SK Munsterbilzen AsNiel Utd B-
Zat 23 Mrt 201914:30E Termien CFC Diepenbeek C-
 
Zon 24 Mrt 201910:00Kab Opglabbeek Genk VV B-
Zon 24 Mrt 201911:00Park Houthalen BWS SchoonbeekBeverst B-
 
Zat 30 Mrt 201913:00FC Diepenbeek CSK Munsterbilzen -
 
Zon 31 Mrt 201909:15AsNiel Utd BKab Opglabbeek -
Zon 31 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BE Termien C-
Zon 31 Mrt 201909:15Genk VV BPark Houthalen B-
 
Zat 06 Apr 201914:30E Termien CGenk VV B-
 
Zon 07 Apr 201909:15WS SchoonbeekBeverst BFC Diepenbeek C-
Zon 07 Apr 201910:00Kab Opglabbeek SK Munsterbilzen -
Zon 07 Apr 201911:00Park Houthalen BAsNiel Utd B-
 
Zat 13 Apr 201911:00SK Munsterbilzen Park Houthalen B-
 
Zon 14 Apr 201909:15AsNiel Utd BE Termien C-
Zon 14 Apr 201909:15Genk VV BWS SchoonbeekBeverst B-
Zon 14 Apr 201910:00Kab Opglabbeek FC Diepenbeek C-
 
Zat 27 Apr 201913:00FC Diepenbeek CGenk VV B-
Zat 27 Apr 201914:30E Termien CSK Munsterbilzen -
 
Zon 28 Apr 201909:15WS SchoonbeekBeverst BAsNiel Utd B-
Zon 28 Apr 201911:00Park Houthalen BKab Opglabbeek -

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-15

STPloegMatch W  G  V pnt
1  SK Munsterbilzen33009
1  Park Houthalen B33009
3  AsNiel Utd B32016
4  FC Diepenbeek C31023
4  E Termien C31023
4  Genk VV B31023
4  Opglabbeek31023
8  WS SchoonbeekBev30030

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Bedankt



Ploeg-sponsor

Bedankt



Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier