Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

U-17

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-17

datumuur thuisuituitslag
Zon 02 Sep 201810:00U-17 Opitter FC 2-6
Zat 08 Sep 201814:30Achel VV U-17 9-1
Zon 16 Sep 201810:00U-17 AsNiel Utd A0-10
Zon 23 Sep 201810:00Bocholter VV BU-17
AMC
Zat 29 Sep 201815:00SSD Opoeteren U-17 21-1
Zon 07 Okt 201810:00U-17 N Gruitrode 2-9
Zon 14 Okt 201810:00Boorsem Sport U-17 8-0
Zon 21 Okt 201810:00Opitter FC U-17 6-2
Zon 28 Okt 201810:00U-17 Achel VV -
Zat 03 Nov 201813:00AsNiel Utd AU-17 -
Zon 11 Nov 201810:00U-17 Bocholter VV B
AMC
Zon 18 Nov 201810:00U-17 SSD Opoeteren -
Zon 25 Nov 201810:00N Gruitrode U-17 -
Zon 02 Dec 201810:00U-17 Boorsem Sport -

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
0Bocholter VV B0000000
1Boorsem Sport 7610301019
2Opitter FC 7421301514
3SSD Opoeteren 7403412212
4Achel VV 6321221411
5AsNiel Utd A721426187
6N Gruitrode 720519286
7U-17 70078690

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 01 Sep 201815:00SSD Opoeteren AsNiel Utd A5-3
 
Zon 02 Sep 201810:00N Gruitrode Boorsem Sport 0-5
Zon 02 Sep 201810:00Bocholter VV BAchel VV
AMC
Zon 02 Sep 201810:00Kab Opglabbeek Opitter FC 2-6
 
Zat 08 Sep 201813:00AsNiel Utd ABocholter VV B
AMC
Zat 08 Sep 201814:30Achel VV Kab Opglabbeek 9-1
 
Zon 09 Sep 201810:00Opitter FC N Gruitrode 5-1
Zon 09 Sep 201810:00Boorsem Sport SSD Opoeteren 7-3
 
Zat 15 Sep 201815:00SSD Opoeteren Bocholter VV B
AMC
 
Zon 16 Sep 201810:00Boorsem Sport Opitter FC 2-1
Zon 16 Sep 201810:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd A0-10
Zon 16 Sep 201810:00N Gruitrode Achel VV 1-5
 
Zat 22 Sep 201813:00AsNiel Utd AN Gruitrode 5-2
Zat 22 Sep 201814:30Achel VV Boorsem Sport 2-2
 
Zon 23 Sep 201810:00Bocholter VV BKab Opglabbeek
AMC
Zon 23 Sep 201810:00Opitter FC SSD Opoeteren 6-2
 
Zat 29 Sep 201815:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek 21-1
 
Zon 30 Sep 201810:00N Gruitrode Bocholter VV B
AMC
Zon 30 Sep 201810:00Opitter FC Achel VV 3-3
Zon 30 Sep 201810:00Boorsem Sport AsNiel Utd A2-1
 
Zat 06 Okt 201813:00AsNiel Utd AOpitter FC 3-3
Zat 06 Okt 201814:00SSD Opoeteren Achel VV 5-0
 
Zon 07 Okt 201810:00Bocholter VV BBoorsem Sport
AMC
Zon 07 Okt 201810:00Kab Opglabbeek N Gruitrode 2-9
 
Zat 13 Okt 201814:30Achel VV AsNiel Utd A3-2
 
Zon 14 Okt 201810:00N Gruitrode SSD Opoeteren 3-2
Zon 14 Okt 201810:00Opitter FC Bocholter VV B
AMC
Zon 14 Okt 201810:00Boorsem Sport Kab Opglabbeek 8-0
 
Zat 20 Okt 201813:00AsNiel Utd ASSD Opoeteren 2-3
Zat 20 Okt 201814:30Achel VV Bocholter VV B
AMC
 
Zon 21 Okt 201810:00Boorsem Sport N Gruitrode 4-3
Zon 21 Okt 201810:00Opitter FC Kab Opglabbeek 6-2
 
Zat 27 Okt 201815:00SSD Opoeteren Boorsem Sport -
 
Zon 28 Okt 201810:00N Gruitrode Opitter FC -
Zon 28 Okt 201810:00Bocholter VV BAsNiel Utd A
AMC
Zon 28 Okt 201810:00Kab Opglabbeek Achel VV -
 
Zat 03 Nov 201813:00AsNiel Utd AKab Opglabbeek -
Zat 03 Nov 201814:30Achel VV N Gruitrode -
 
Zon 04 Nov 201810:00Opitter FC Boorsem Sport -
Zon 04 Nov 201810:00Bocholter VV BSSD Opoeteren
AMC
 
Zat 10 Nov 201814:30SSD Opoeteren Opitter FC -
 
Zon 11 Nov 201810:00Boorsem Sport Achel VV -
Zon 11 Nov 201810:00N Gruitrode AsNiel Utd A-
Zon 11 Nov 201810:00Kab Opglabbeek Bocholter VV B
AMC
 
Zat 17 Nov 201813:00AsNiel Utd ABoorsem Sport -
Zat 17 Nov 201814:30Achel VV Opitter FC -
 
Zon 18 Nov 201810:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren -
Zon 18 Nov 201810:00Bocholter VV BN Gruitrode
AMC
 
Zat 24 Nov 201814:30Achel VV SSD Opoeteren -
 
Zon 25 Nov 201810:00N Gruitrode Kab Opglabbeek -
Zon 25 Nov 201810:00Boorsem Sport Bocholter VV B
AMC
Zon 25 Nov 201810:00Opitter FC AsNiel Utd A-
 
Zat 01 Dec 201813:00AsNiel Utd AAchel VV -
Zat 01 Dec 201814:30SSD Opoeteren N Gruitrode -
 
Zon 02 Dec 201810:00Bocholter VV BOpitter FC
AMC
Zon 02 Dec 201810:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport -

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-17

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Boorsem Sport 761019
2  Opitter FC 742114
3  SSD Opoeteren 740312
4  Achel VV 632111
5  AsNiel Utd A72147
6  N Gruitrode 72056
7  Opglabbeek70070

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier