Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

U-21

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-21

datumuur thuisuituitslag
Zat 02 Sep 201715:00U-21Heis Sport 4-3
Zat 09 Sep 201715:00FC Veldwezelt U-210-3
Zat 16 Sep 201715:00U-21AsNiel Utd 3-1
Zat 23 Sep 201715:00Diepenbeek VVDZ U-216-1
Zat 30 Sep 201715:00U-21Zutendaal VV 0-4
Zat 07 Okt 201715:00SSD Opoeteren U-21
AMC
Zat 21 Okt 201715:00U-21Grimbie 69 2-7
Zat 28 Okt 201715:00N Gruitrode U-214-3
Zat 04 Nov 201714:30U-21Calcio Genk 8-2
Zat 11 Nov 201714:30E Mechelen ad Maas BU-213-3
Vri 17 Nov 201719:30U-21E Louwel 13-0
Zat 25 Nov 201714:30K St Elen U-213-2
Zat 02 Dec 201712:30Heis Sport U-212-5
Vri 12 Jan 201819:30U-21FC Veldwezelt 3-1
Vri 19 Jan 201820:00AsNiel Utd U-211-2
Vri 26 Jan 201819:30U-21Diepenbeek VVDZ
F2
Zat 03 Feb 201815:00Zutendaal VV U-214-1
Vri 16 Feb 201819:00U-21SSD Opoeteren
AMC
Zat 10 Mrt 201815:00U-21N Gruitrode 1-1
Zat 17 Mrt 201815:00Calcio Genk U-21
F1
Zat 24 Mrt 201815:00U-21E Mechelen ad Maas B3-0
Zat 07 Apr 201815:00E Louwel U-211-5
Zat 14 Apr 201815:00U-21K St Elen 1-4
Zat 05 Mei 201813:00Grimbie 69 U-212-2

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
0AsNiel Utd 0000000
0Calcio Genk 0000000
0Diepenbeek VVDZ 0000000
0E Louwel 0000000
0E Mechelen ad Maas B0000000
0FC Veldwezelt 0000000
0Grimbie 69 0000000
0Heis Sport 0000000
0K St Elen 0000000
0N Gruitrode 0000000
0SSD Opoeteren 0000000
0U-210000000
0Zutendaal VV 0000000

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 02 Sep 201713:00SSD Opoeteren FC Veldwezelt
AMC
Zat 02 Sep 201713:00Grimbie 69 K St Elen 2-4
Zat 02 Sep 201715:00N Gruitrode E Louwel 5-0
Zat 02 Sep 201715:00Zutendaal VV AsNiel Utd 10-2
Zat 02 Sep 201715:00Calcio Genk E Mechelen ad Maas B
PP
Zat 02 Sep 201715:00Kab Opglabbeek Heis Sport 4-3
 
Zat 09 Sep 201713:00Heis Sport Grimbie 69 0-5
Zat 09 Sep 201714:30K St Elen N Gruitrode 1-7
Zat 09 Sep 201715:00FC Veldwezelt Kab Opglabbeek 0-3
Zat 09 Sep 201715:00E Louwel Calcio Genk
PP
Zat 09 Sep 201715:00Diepenbeek VVDZ Zutendaal VV 0-4
Zat 09 Sep 201715:00AsNiel Utd SSD Opoeteren
AMC
 
Zat 16 Sep 201713:00Grimbie 69 FC Veldwezelt 3-2
Zat 16 Sep 201713:00SSD Opoeteren Diepenbeek VVDZ
AMC
Zat 16 Sep 201714:30E Mechelen ad Maas BE Louwel 10-1
Zat 16 Sep 201715:00N Gruitrode Heis Sport 3-2
Zat 16 Sep 201715:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd 3-1
Zat 16 Sep 201715:00Calcio Genk K St Elen
PP
 
Zat 23 Sep 201713:00Heis Sport Calcio Genk
PP
Zat 23 Sep 201714:00FC Veldwezelt N Gruitrode 1-1
Zat 23 Sep 201714:30K St Elen E Mechelen ad Maas B4-0
Zat 23 Sep 201715:00AsNiel Utd Grimbie 69 1-5
Zat 23 Sep 201715:00Zutendaal VV SSD Opoeteren
AMC
Zat 23 Sep 201715:00Diepenbeek VVDZ Kab Opglabbeek 6-1
 
Zat 30 Sep 201713:00Grimbie 69 Diepenbeek VVDZ 2-0
Zat 30 Sep 201714:30E Mechelen ad Maas BHeis Sport 6-1
Zat 30 Sep 201715:00E Louwel K St Elen 0-15
Zat 30 Sep 201715:00Calcio Genk FC Veldwezelt
PP
Zat 30 Sep 201715:00Kab Opglabbeek Zutendaal VV 0-4
Zat 30 Sep 201715:00N Gruitrode AsNiel Utd 2-2
 
Zat 07 Okt 201713:00Heis Sport E Louwel 11-1
Zat 07 Okt 201715:00Zutendaal VV Grimbie 69 1-1
Zat 07 Okt 201715:00AsNiel Utd Calcio Genk
PP
Zat 07 Okt 201715:00FC Veldwezelt E Mechelen ad Maas B1-1
Zat 07 Okt 201715:00Diepenbeek VVDZ N Gruitrode 3-2
Zat 07 Okt 201715:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek
AMC
 
Zat 14 Okt 201713:00Grimbie 69 SSD Opoeteren
AMC
Zat 14 Okt 201714:30K St Elen Heis Sport 8-6
Zat 14 Okt 201714:30E Mechelen ad Maas BAsNiel Utd 3-1
Zat 14 Okt 201715:00Calcio Genk Diepenbeek VVDZ
PP
Zat 14 Okt 201715:00E Louwel FC Veldwezelt 0-7
Zat 14 Okt 201715:00N Gruitrode Zutendaal VV 3-0
 
Zat 21 Okt 201715:00FC Veldwezelt K St Elen 2-3
Zat 21 Okt 201715:00SSD Opoeteren N Gruitrode
AMC
Zat 21 Okt 201715:00Kab Opglabbeek Grimbie 69 2-7
Zat 21 Okt 201715:00Diepenbeek VVDZ E Mechelen ad Maas B4-0
Zat 21 Okt 201715:00AsNiel Utd E Louwel 9-0
Zat 21 Okt 201715:00Zutendaal VV Calcio Genk
PP
 
Zat 28 Okt 201713:00Heis Sport FC Veldwezelt 1-1
Zat 28 Okt 201714:30E Mechelen ad Maas BZutendaal VV 0-3
Zat 28 Okt 201714:30K St Elen AsNiel Utd 2-0
Zat 28 Okt 201715:00N Gruitrode Kab Opglabbeek 4-3
Zat 28 Okt 201715:00Calcio Genk SSD Opoeteren
AMC
Zat 28 Okt 201715:00E Louwel Diepenbeek VVDZ 0-7
 
Zat 04 Nov 201713:00Grimbie 69 N Gruitrode 0-3
Zat 04 Nov 201714:30AsNiel Utd Heis Sport 3-8
Zat 04 Nov 201714:30Diepenbeek VVDZ K St Elen 1-1
Zat 04 Nov 201714:30Kab Opglabbeek Calcio Genk 8-2
Zat 04 Nov 201714:30Zutendaal VV E Louwel 9-1
Zat 04 Nov 201714:30SSD Opoeteren E Mechelen ad Maas B
AMC
 
Don 09 Nov 201719:00FC Veldwezelt AsNiel Utd 5-1
 
Zat 11 Nov 201712:10Calcio Genk Grimbie 69 1-6
Zat 11 Nov 201712:30Heis Sport Diepenbeek VVDZ 3-1
Zat 11 Nov 201714:30E Louwel SSD Opoeteren
AMC
Zat 11 Nov 201714:30E Mechelen ad Maas BKab Opglabbeek 3-3
Zat 11 Nov 201714:30K St Elen Zutendaal VV 1-2
 
Vri 17 Nov 201719:30Kab Opglabbeek E Louwel 13-0
 
Zat 18 Nov 201712:00E Mechelen ad Maas BGrimbie 69 1-1
Zat 18 Nov 201714:30Diepenbeek VVDZ FC Veldwezelt 6-1
Zat 18 Nov 201714:30N Gruitrode Calcio Genk 7-1
Zat 18 Nov 201714:30SSD Opoeteren K St Elen
AMC
Zat 18 Nov 201714:30Zutendaal VV Heis Sport 6-0
 
Zat 25 Nov 201713:00Heis Sport SSD Opoeteren
AMC
Zat 25 Nov 201714:00FC Veldwezelt Zutendaal VV 0-3
Zat 25 Nov 201714:30E Louwel Grimbie 69
PP
Zat 25 Nov 201714:30E Mechelen ad Maas BN Gruitrode 1-5
Zat 25 Nov 201714:30K St Elen Kab Opglabbeek 3-2
Zat 25 Nov 201715:00AsNiel Utd Diepenbeek VVDZ 3-0
 
Zat 02 Dec 201712:00E Mechelen ad Maas BCalcio Genk 8-1
Zat 02 Dec 201712:30Heis Sport Kab Opglabbeek 2-5
Zat 02 Dec 201714:30E Louwel N Gruitrode
PP
Zat 02 Dec 201714:30K St Elen Grimbie 69 2-4
Zat 02 Dec 201715:00FC Veldwezelt SSD Opoeteren
AMC
Zat 02 Dec 201715:00AsNiel Utd Zutendaal VV 1-4
 
Vri 12 Jan 201819:30Kab Opglabbeek FC Veldwezelt 3-1
 
Zat 13 Jan 201812:00Grimbie 69 Heis Sport 5-4
Zat 13 Jan 201814:30N Gruitrode K St Elen 1-2
Zat 13 Jan 201814:30Calcio Genk E Louwel 9-1
Zat 13 Jan 201814:30Zutendaal VV Diepenbeek VVDZ 2-1
Zat 13 Jan 201814:30SSD Opoeteren AsNiel Utd
AMC
 
Vri 19 Jan 201820:00AsNiel Utd Kab Opglabbeek 1-2
 
Zat 20 Jan 201812:30Heis Sport N Gruitrode 2-2
Zat 20 Jan 201814:30K St Elen Calcio Genk
F1
Zat 20 Jan 201814:30Diepenbeek VVDZ SSD Opoeteren
AMC
Zat 20 Jan 201814:30E Louwel E Mechelen ad Maas B
PP
 
Vri 26 Jan 201819:30Kab Opglabbeek Diepenbeek VVDZ
F2
 
Zat 27 Jan 201812:00E Mechelen ad Maas BK St Elen 1-2
Zat 27 Jan 201813:00Grimbie 69 AsNiel Utd 5-2
Zat 27 Jan 201814:30N Gruitrode FC Veldwezelt 5-1
Zat 27 Jan 201814:30Calcio Genk Heis Sport 5-2
Zat 27 Jan 201814:30SSD Opoeteren Zutendaal VV
AMC
 
Zat 03 Feb 201812:30Heis Sport E Mechelen ad Maas B
PP
Zat 03 Feb 201814:30K St Elen E Louwel 19-0
Zat 03 Feb 201815:00Diepenbeek VVDZ Grimbie 69 2-6
Zat 03 Feb 201815:00Zutendaal VV Kab Opglabbeek 4-1
 
Zat 10 Feb 201815:00AsNiel Utd N Gruitrode 1-3
 
Vri 16 Feb 201819:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren
AMC
 
Zat 17 Feb 201813:00Grimbie 69 Zutendaal VV 5-3
Zat 17 Feb 201814:30E Mechelen ad Maas BFC Veldwezelt 4-3
Zat 17 Feb 201815:00N Gruitrode Diepenbeek VVDZ 6-0
Zat 17 Feb 201815:00E Louwel Heis Sport 1-4
Zat 17 Feb 201815:00Calcio Genk AsNiel Utd
F2
 
Zat 24 Feb 201813:00FC Veldwezelt E Louwel 5-0
Zat 24 Feb 201813:00Heis Sport K St Elen 1-2
Zat 24 Feb 201815:00Diepenbeek VVDZ Calcio Genk 5-1
Zat 24 Feb 201815:00Zutendaal VV N Gruitrode 1-2
Zat 24 Feb 201815:00AsNiel Utd E Mechelen ad Maas B1-5
Zat 24 Feb 201815:00SSD Opoeteren Grimbie 69
AMC
 
Zat 03 Mrt 201815:00N Gruitrode SSD Opoeteren
AMC
 
Don 08 Mrt 201819:30FC Veldwezelt Heis Sport 6-1
 
Zat 10 Mrt 201815:00AsNiel Utd K St Elen 0-13
Zat 10 Mrt 201815:00SSD Opoeteren Calcio Genk
AMC
Zat 10 Mrt 201815:00Diepenbeek VVDZ E Louwel 8-0
Zat 10 Mrt 201815:00Zutendaal VV E Mechelen ad Maas B4-1
Zat 10 Mrt 201815:00Kab Opglabbeek N Gruitrode 1-1
 
Don 15 Mrt 201819:30E Louwel Zutendaal VV
PP
Don 15 Mrt 201819:30K St Elen Diepenbeek VVDZ 1-0
 
Zat 17 Mrt 201814:30E Mechelen ad Maas BSSD Opoeteren
AMC
Zat 17 Mrt 201815:00Calcio Genk Kab Opglabbeek
F1
 
Din 20 Mrt 201819:00FC Veldwezelt Calcio Genk 1-3
 
Zat 24 Mrt 201813:00Grimbie 69 Calcio Genk 9-1
Zat 24 Mrt 201815:00Diepenbeek VVDZ Heis Sport 7-0
Zat 24 Mrt 201815:00Kab Opglabbeek E Mechelen ad Maas B3-0
Zat 24 Mrt 201815:00SSD Opoeteren E Louwel
AMC
Zat 24 Mrt 201815:00Zutendaal VV K St Elen 1-5
 
Zat 31 Mrt 201813:00Heis Sport AsNiel Utd 2-1
 
Zat 07 Apr 201813:00Heis Sport Zutendaal VV 4-2
Zat 07 Apr 201814:30K St Elen SSD Opoeteren
AMC
Zat 07 Apr 201815:00Calcio Genk N Gruitrode 3-6
Zat 07 Apr 201815:00E Louwel Kab Opglabbeek 1-5
Zat 07 Apr 201815:00FC Veldwezelt Diepenbeek VVDZ
F1
 
Din 10 Apr 201819:00FC Veldwezelt Grimbie 69 2-2
 
Zat 14 Apr 201813:00Grimbie 69 E Louwel 4-0
Zat 14 Apr 201815:00Kab Opglabbeek K St Elen 1-4
Zat 14 Apr 201815:00Diepenbeek VVDZ AsNiel Utd 4-0
Zat 14 Apr 201815:00Zutendaal VV FC Veldwezelt 5-2
Zat 14 Apr 201815:00N Gruitrode E Mechelen ad Maas B6-2
Zat 14 Apr 201815:00SSD Opoeteren Heis Sport
AMC
 
Zat 21 Apr 201815:00AsNiel Utd FC Veldwezelt 0-5
Zat 21 Apr 201815:00N Gruitrode Grimbie 69 2-3
 
Zat 28 Apr 201814:30Grimbie 69 E Mechelen ad Maas B4-2
Zat 28 Apr 201814:30K St Elen FC Veldwezelt 10-1
 
Don 03 Mei 201819:30E Louwel AsNiel Utd 3-7
 
Zat 05 Mei 201813:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek 2-2
Zat 05 Mei 201814:30E Mechelen ad Maas BDiepenbeek VVDZ 4-2
Zat 05 Mei 201815:00Calcio Genk Zutendaal VV
F1

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-21

STPloegMatch W  G  V pnt

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier