Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

B-Team

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : B-Team

datumuur thuisuituitslag
Don 30 Aug 201820:00E Louwel B-Team3-1
Zat 08 Sep 201815:00B-TeamSLW Maaseik 4-1
Vri 14 Sep 201820:00KSK Meeuwen BB-Team4-2
Zat 22 Sep 201815:00B-TeamLanaken VV 6-2
Vri 28 Sep 201820:00Genk VV B-Team1-2
Zat 06 Okt 201815:00B-TeamOpitter FC A2-0
Zat 13 Okt 201815:00Bokrijk Sport AB-Team1-6
Zat 20 Okt 201815:00B-TeamSSD Opoeteren
F1
Don 25 Okt 201819:30B-TeamCalcio Genk 5-5
Don 01 Nov 201820:00AsNiel Utd AB-Team1-2
Zat 10 Nov 201814:30B-TeamUmitspor Maasmechelen 4-0
Don 15 Nov 201819:30Boorsem Sport B-Team0-1
Zat 24 Nov 201814:30B-TeamHO Molenbeersel A5-1
Zat 01 Dec 201814:30Ven Maaseik B-Team
AMC
Zat 08 Dec 201814:30B-TeamGrimbie 69 2-1
Zat 15 Dec 201814:30B-TeamE Louwel 1-6
Zat 05 Jan 201914:30SLW Maaseik B-Team1-1
Zat 12 Jan 201914:30B-TeamKSK Meeuwen B0-3
Don 17 Jan 201920:00Lanaken VV B-Team
PP
Zat 26 Jan 201914:30B-TeamGenk VV
PP
Zat 02 Feb 201915:00Opitter FC AB-Team
PP
Zat 09 Feb 201915:00B-TeamBokrijk Sport A1-1
Zat 16 Feb 201915:00SSD Opoeteren B-Team
PP
Zat 23 Feb 201915:00Calcio Genk B-Team-
Zat 09 Mrt 201915:00B-TeamAsNiel Utd A-
Zat 16 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen B-Team-
Zat 23 Mrt 201915:00B-TeamBoorsem Sport -
Zat 30 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AB-Team-
Zat 06 Apr 201915:00B-TeamVen Maaseik
AMC
Zat 13 Apr 201915:00Grimbie 69 B-Team-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
0Ven Maaseik 0000000
1E Louwel 191432733545
2KSK Meeuwen B181323511741
3Genk VV 191252681341
4SLW Maaseik 191144572937
5B-Team181134503136
6Grimbie 69 201118553234
7Bokrijk Sport A19937414730
8Calcio Genk 19838534527
9Boorsem Sport 18639444421
10AsNiel Utd A18558404220
11Umitspor Maasmechelen 184410345716
12Opitter FC A194312326315
13HO Molenbeersel A184212307114
13Lanaken VV 194213458014
15SSD Opoeteren 19211619867

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Don 30 Aug 201820:00E Louwel Kab Opglabbeek 3-1
Don 30 Aug 201820:00Lanaken VV Genk VV 0-4
 
Vri 31 Aug 201818:30SSD Opoeteren Boorsem Sport 0-4
Vri 31 Aug 201820:00KSK Meeuwen BOpitter FC A2-0
 
Zat 01 Sep 201815:00HO Molenbeersel AUmitspor Maasmechelen 3-2
Zat 01 Sep 201815:00SLW Maaseik Bokrijk Sport A4-1
Zat 01 Sep 201815:00Ven Maaseik AsNiel Utd A
AMC
Zat 01 Sep 201815:00Grimbie 69 Calcio Genk 1-3
 
Don 06 Sep 201819:30Boorsem Sport HO Molenbeersel A5-2
Don 06 Sep 201820:00E Louwel Calcio Genk 6-2
Don 06 Sep 201820:00AsNiel Utd AGrimbie 69 4-3
 
Zat 08 Sep 201815:00Genk VV SSD Opoeteren 12-0
Zat 08 Sep 201815:00Bokrijk Sport AKSK Meeuwen B2-0
Zat 08 Sep 201815:00Ven Maaseik Umitspor Maasmechelen
AMC
Zat 08 Sep 201815:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik 4-1
Zat 08 Sep 201815:00Opitter FC ALanaken VV 2-3
 
Don 13 Sep 201820:00Lanaken VV Bokrijk Sport A6-1
Don 13 Sep 201820:00E Louwel AsNiel Utd A3-3
 
Vri 14 Sep 201820:00KSK Meeuwen BKab Opglabbeek 4-2
 
Zat 15 Sep 201815:00Ven Maaseik Boorsem Sport
AMC
Zat 15 Sep 201815:00SLW Maaseik Calcio Genk 2-2
Zat 15 Sep 201815:00SSD Opoeteren HO Molenbeersel A1-6
Zat 15 Sep 201815:00Genk VV Opitter FC A4-0
Zat 15 Sep 201815:00Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen 7-2
 
Don 20 Sep 201819:30Boorsem Sport Grimbie 69 1-2
Don 20 Sep 201820:00E Louwel Umitspor Maasmechelen 2-0
 
Zat 22 Sep 201815:00Bokrijk Sport AGenk VV 2-0
Zat 22 Sep 201815:00Kab Opglabbeek Lanaken VV 6-2
Zat 22 Sep 201815:00Opitter FC ASSD Opoeteren 3-2
Zat 22 Sep 201815:00Calcio Genk KSK Meeuwen B1-2
Zat 22 Sep 201815:00HO Molenbeersel AVen Maaseik
AMC
Zat 22 Sep 201815:00AsNiel Utd ASLW Maaseik 2-5
 
Don 27 Sep 201820:00E Louwel Boorsem Sport 4-3
Don 27 Sep 201820:00Lanaken VV Calcio Genk 1-4
 
Vri 28 Sep 201820:00KSK Meeuwen BAsNiel Utd A2-2
Vri 28 Sep 201820:00Genk VV Kab Opglabbeek 1-2
 
Zat 29 Sep 201815:00SSD Opoeteren Ven Maaseik
AMC
Zat 29 Sep 201815:00Grimbie 69 HO Molenbeersel A2-1
Zat 29 Sep 201815:00SLW Maaseik Umitspor Maasmechelen 7-1
Zat 29 Sep 201815:00Opitter FC ABokrijk Sport A1-3
 
Don 04 Okt 201819:30Boorsem Sport SLW Maaseik 1-3
Don 04 Okt 201820:00AsNiel Utd ALanaken VV
F1
 
Zat 06 Okt 201813:00Bokrijk Sport ASSD Opoeteren 3-0
Zat 06 Okt 201813:30Ven Maaseik Grimbie 69
AMC
Zat 06 Okt 201815:00Calcio Genk Genk VV 0-0
Zat 06 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen KSK Meeuwen B1-8
Zat 06 Okt 201815:00Kab Opglabbeek Opitter FC A2-0
Zat 06 Okt 201815:00HO Molenbeersel AE Louwel 1-6
 
Don 11 Okt 201820:00E Louwel Ven Maaseik
AMC
Don 11 Okt 201820:00Lanaken VV Umitspor Maasmechelen 1-1
 
Vri 12 Okt 201820:00KSK Meeuwen BBoorsem Sport 1-1
 
Zat 13 Okt 201815:00Bokrijk Sport AKab Opglabbeek 1-6
Zat 13 Okt 201815:00SLW Maaseik HO Molenbeersel A7-0
Zat 13 Okt 201815:00Opitter FC ACalcio Genk 3-1
Zat 13 Okt 201815:00SSD Opoeteren Grimbie 69 0-5
Zat 13 Okt 201815:00Genk VV AsNiel Utd A2-2
 
Don 18 Okt 201819:30Boorsem Sport Lanaken VV 3-2
 
Zat 20 Okt 201815:00Calcio Genk Bokrijk Sport A1-4
Zat 20 Okt 201815:00Grimbie 69 E Louwel 1-2
Zat 20 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen Genk VV 2-3
Zat 20 Okt 201815:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren
F1
Zat 20 Okt 201815:00HO Molenbeersel AKSK Meeuwen B1-4
Zat 20 Okt 201815:00Ven Maaseik SLW Maaseik
AMC
Zat 20 Okt 201815:00AsNiel Utd AOpitter FC A4-1
 
Don 25 Okt 201819:30Kab Opglabbeek Calcio Genk 5-5
 
Vri 26 Okt 201820:00KSK Meeuwen BVen Maaseik
AMC
 
Zat 27 Okt 201815:00Opitter FC AUmitspor Maasmechelen 2-2
Zat 27 Okt 201815:00Lanaken VV HO Molenbeersel A8-2
Zat 27 Okt 201815:00SSD Opoeteren E Louwel 1-5
Zat 27 Okt 201815:00SLW Maaseik Grimbie 69 1-3
Zat 27 Okt 201815:00Genk VV Boorsem Sport 2-2
Zat 27 Okt 201815:00Bokrijk Sport AAsNiel Utd A2-1
 
Don 01 Nov 201820:00AsNiel Utd AKab Opglabbeek 1-2
 
Zat 03 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Bokrijk Sport A2-2
Zat 03 Nov 201814:30Calcio Genk SSD Opoeteren 5-0
Zat 03 Nov 201814:30Boorsem Sport Opitter FC A1-5
Zat 03 Nov 201814:30HO Molenbeersel AGenk VV 0-4
Zat 03 Nov 201814:30Ven Maaseik Lanaken VV
AMC
Zat 03 Nov 201814:30E Louwel SLW Maaseik 2-2
Zat 03 Nov 201814:30Grimbie 69 KSK Meeuwen B1-2
 
Don 08 Nov 201820:00Lanaken VV Grimbie 69 1-4
 
Vri 09 Nov 201820:00KSK Meeuwen BE Louwel 3-0
 
Zat 10 Nov 201814:30Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen 4-0
Zat 10 Nov 201814:30Opitter FC AHO Molenbeersel A6-1
Zat 10 Nov 201814:30Calcio Genk AsNiel Utd A4-2
Zat 10 Nov 201814:30SSD Opoeteren SLW Maaseik 0-4
Zat 10 Nov 201814:30Bokrijk Sport ABoorsem Sport 3-1
Zat 10 Nov 201815:00Genk VV Ven Maaseik
AMC
 
Don 15 Nov 201819:30Boorsem Sport Kab Opglabbeek 0-1
Don 15 Nov 201820:00E Louwel Lanaken VV 6-4
Don 15 Nov 201820:00AsNiel Utd ASSD Opoeteren 5-0
 
Zat 17 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Calcio Genk 1-3
Zat 17 Nov 201814:30Ven Maaseik Opitter FC A
AMC
Zat 17 Nov 201814:30SLW Maaseik KSK Meeuwen B3-2
Zat 17 Nov 201814:30HO Molenbeersel ABokrijk Sport A4-4
Zat 17 Nov 201814:30Grimbie 69 Genk VV 0-0
 
Don 22 Nov 201820:00AsNiel Utd AUmitspor Maasmechelen 2-2
 
Zat 24 Nov 201814:30Kab Opglabbeek HO Molenbeersel A5-1
Zat 24 Nov 201814:30SSD Opoeteren KSK Meeuwen B
F1
Zat 24 Nov 201814:30Lanaken VV SLW Maaseik 6-2
Zat 24 Nov 201814:30Bokrijk Sport AVen Maaseik
AMC
Zat 24 Nov 201814:30Opitter FC AGrimbie 69
F1
Zat 24 Nov 201814:30Calcio Genk Boorsem Sport 7-5
Zat 24 Nov 201815:00Genk VV E Louwel 4-1
 
Don 29 Nov 201820:00E Louwel Opitter FC A4-4
 
Vri 30 Nov 201820:00KSK Meeuwen BLanaken VV
F1
 
Zat 01 Dec 201814:30SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen 3-4
Zat 01 Dec 201814:30Boorsem Sport AsNiel Utd A1-3
Zat 01 Dec 201814:30HO Molenbeersel ACalcio Genk 0-8
Zat 01 Dec 201814:30Ven Maaseik Kab Opglabbeek
AMC
Zat 01 Dec 201814:30SLW Maaseik Genk VV 0-0
Zat 01 Dec 201814:30Grimbie 69 Bokrijk Sport A6-0
 
Don 06 Dec 201820:00Lanaken VV SSD Opoeteren 4-5
Don 06 Dec 201820:00AsNiel Utd AHO Molenbeersel A1-1
 
Zat 08 Dec 201814:30Opitter FC ASLW Maaseik 0-3
Zat 08 Dec 201814:30Calcio Genk Ven Maaseik
AMC
Zat 08 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen Boorsem Sport 3-5
Zat 08 Dec 201814:30Kab Opglabbeek Grimbie 69 2-1
Zat 08 Dec 201814:30Bokrijk Sport AE Louwel 0-5
Zat 08 Dec 201815:00Genk VV KSK Meeuwen B2-0
 
Don 13 Dec 201819:30Boorsem Sport SSD Opoeteren 1-1
Don 13 Dec 201820:00AsNiel Utd AVen Maaseik
AMC
 
Zat 15 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen HO Molenbeersel A2-0
Zat 15 Dec 201814:30Opitter FC AKSK Meeuwen B1-3
Zat 15 Dec 201814:30Bokrijk Sport ASLW Maaseik 3-1
Zat 15 Dec 201814:30Calcio Genk Grimbie 69 1-2
Zat 15 Dec 201814:30Kab Opglabbeek E Louwel 1-6
Zat 15 Dec 201815:00Genk VV Lanaken VV
F1
 
Don 03 Jan 201920:00Lanaken VV Opitter FC A3-3
 
Vri 04 Jan 201920:00KSK Meeuwen BBokrijk Sport A3-0
 
Zat 05 Jan 201914:30HO Molenbeersel ABoorsem Sport 2-0
Zat 05 Jan 201914:30Grimbie 69 AsNiel Utd A3-1
Zat 05 Jan 201914:30Calcio Genk E Louwel
F1
Zat 05 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen Ven Maaseik
AMC
Zat 05 Jan 201914:30SLW Maaseik Kab Opglabbeek 1-1
Zat 05 Jan 201914:30SSD Opoeteren Genk VV 0-6
 
Don 10 Jan 201919:30Boorsem Sport Ven Maaseik
AMC
Don 10 Jan 201920:00AsNiel Utd AE Louwel 1-3
 
Zat 12 Jan 201914:30Bokrijk Sport ALanaken VV 9-1
Zat 12 Jan 201914:30HO Molenbeersel ASSD Opoeteren 4-1
Zat 12 Jan 201914:30Kab Opglabbeek KSK Meeuwen B0-3
Zat 12 Jan 201914:30Calcio Genk SLW Maaseik 0-4
Zat 12 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen Grimbie 69 4-0
Zat 12 Jan 201914:30Opitter FC AGenk VV 1-9
 
Don 17 Jan 201920:00Lanaken VV Kab Opglabbeek
PP
 
Zat 19 Jan 201914:30SSD Opoeteren Opitter FC A
F1
Zat 19 Jan 201914:30Genk VV Bokrijk Sport A4-0
Zat 19 Jan 201914:30Grimbie 69 Boorsem Sport 0-2
Zat 19 Jan 201914:30KSK Meeuwen BCalcio Genk 2-0
Zat 19 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen E Louwel
F1
Zat 19 Jan 201914:30Ven Maaseik HO Molenbeersel A
AMC
Zat 19 Jan 201914:30SLW Maaseik AsNiel Utd A2-0
 
Don 24 Jan 201919:30Boorsem Sport E Louwel
PP
Don 24 Jan 201920:00AsNiel Utd AKSK Meeuwen B
PP
 
Zat 26 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen SLW Maaseik
PP
Zat 26 Jan 201914:30Calcio Genk Lanaken VV
PP
Zat 26 Jan 201914:30Kab Opglabbeek Genk VV
PP
Zat 26 Jan 201914:30HO Molenbeersel AGrimbie 69
PP
Zat 26 Jan 201914:30Bokrijk Sport AOpitter FC A
PP
Zat 26 Jan 201914:30Ven Maaseik SSD Opoeteren
AMC
 
Don 31 Jan 201920:00E Louwel HO Molenbeersel A
PP
Don 31 Jan 201920:00Lanaken VV AsNiel Utd A
PP
 
Vri 01 Feb 201920:00KSK Meeuwen BUmitspor Maasmechelen
PP
 
Zat 02 Feb 201915:00Grimbie 69 Ven Maaseik
AMC
Zat 02 Feb 201915:00Genk VV Calcio Genk
PP
Zat 02 Feb 201915:00SLW Maaseik Boorsem Sport
PP
Zat 02 Feb 201915:00Opitter FC AKab Opglabbeek
PP
Zat 02 Feb 201915:00SSD Opoeteren Bokrijk Sport A
PP
 
Don 07 Feb 201919:30Boorsem Sport KSK Meeuwen B
PP
Don 07 Feb 201920:00AsNiel Utd AGenk VV 1-6
 
Zat 09 Feb 201915:00Ven Maaseik E Louwel
AMC
Zat 09 Feb 201915:00Kab Opglabbeek Bokrijk Sport A1-1
Zat 09 Feb 201915:00Calcio Genk Opitter FC A6-0
Zat 09 Feb 201915:00HO Molenbeersel ASLW Maaseik 1-5
Zat 09 Feb 201915:00Grimbie 69 SSD Opoeteren
F1
Zat 09 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen Lanaken VV
F1
 
Don 14 Feb 201920:00Lanaken VV Boorsem Sport 3-8
Don 14 Feb 201920:00E Louwel Grimbie 69 5-4
 
Vri 15 Feb 201920:00KSK Meeuwen BHO Molenbeersel A-
 
Zat 16 Feb 201915:00Opitter FC AAsNiel Utd A-
Zat 16 Feb 201915:00SLW Maaseik Ven Maaseik
AMC
Zat 16 Feb 201915:00Genk VV Umitspor Maasmechelen -
Zat 16 Feb 201915:00Bokrijk Sport ACalcio Genk -
Zat 16 Feb 201915:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek
PP
 
Don 21 Feb 201920:00E Louwel SSD Opoeteren -
 
Vri 22 Feb 201920:00AsNiel Utd ABokrijk Sport A-
 
Zat 23 Feb 201915:00Ven Maaseik KSK Meeuwen B
AMC
Zat 23 Feb 201915:00HO Molenbeersel ALanaken VV -
Zat 23 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen Opitter FC A-
Zat 23 Feb 201915:00Boorsem Sport Genk VV -
Zat 23 Feb 201915:00Grimbie 69 SLW Maaseik -
Zat 23 Feb 201915:00Calcio Genk Kab Opglabbeek -
 
Don 07 Mrt 201920:00Lanaken VV Ven Maaseik
AMC
 
Vri 08 Mrt 201920:00KSK Meeuwen BGrimbie 69 -
 
Zat 09 Mrt 201915:00Genk VV HO Molenbeersel A-
Zat 09 Mrt 201915:00SLW Maaseik E Louwel -
Zat 09 Mrt 201915:00Bokrijk Sport AUmitspor Maasmechelen -
Zat 09 Mrt 201915:00Opitter FC ABoorsem Sport -
Zat 09 Mrt 201915:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd A-
Zat 09 Mrt 201915:00SSD Opoeteren Calcio Genk -
 
Don 14 Mrt 201920:00E Louwel KSK Meeuwen B-
Don 14 Mrt 201920:00AsNiel Utd ACalcio Genk -
 
Zat 16 Mrt 201915:00Ven Maaseik Genk VV
AMC
Zat 16 Mrt 201915:00Grimbie 69 Lanaken VV -
Zat 16 Mrt 201915:00SLW Maaseik SSD Opoeteren -
Zat 16 Mrt 201915:00Boorsem Sport Bokrijk Sport A-
Zat 16 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AOpitter FC A-
Zat 16 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen Kab Opglabbeek -
 
Don 21 Mrt 201920:00Lanaken VV E Louwel -
 
Zat 23 Mrt 201915:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport -
Zat 23 Mrt 201915:00SSD Opoeteren AsNiel Utd A-
Zat 23 Mrt 201915:00Opitter FC AVen Maaseik
AMC
Zat 23 Mrt 201915:00Bokrijk Sport AHO Molenbeersel A-
Zat 23 Mrt 201915:00KSK Meeuwen BSLW Maaseik -
Zat 23 Mrt 201915:00Genk VV Grimbie 69 -
Zat 23 Mrt 201915:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen -
 
Don 28 Mrt 201920:00E Louwel Genk VV -
 
Vri 29 Mrt 201920:00KSK Meeuwen BSSD Opoeteren -
 
Zat 30 Mrt 201915:00Grimbie 69 Opitter FC A-
Zat 30 Mrt 201915:00Boorsem Sport Calcio Genk -
Zat 30 Mrt 201915:00SLW Maaseik Lanaken VV -
Zat 30 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen AsNiel Utd A-
Zat 30 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AKab Opglabbeek -
Zat 30 Mrt 201915:00Ven Maaseik Bokrijk Sport A
AMC
 
Don 04 Apr 201920:00AsNiel Utd ABoorsem Sport -
 
Zat 06 Apr 201915:00Kab Opglabbeek Ven Maaseik
AMC
Zat 06 Apr 201915:00Calcio Genk HO Molenbeersel A-
Zat 06 Apr 201915:00Opitter FC AE Louwel -
Zat 06 Apr 201915:00Lanaken VV KSK Meeuwen B-
Zat 06 Apr 201915:00Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren -
Zat 06 Apr 201915:00Genk VV SLW Maaseik -
Zat 06 Apr 201915:00Bokrijk Sport AGrimbie 69 -
 
Don 11 Apr 201920:00E Louwel Bokrijk Sport A-
 
Vri 12 Apr 201920:00KSK Meeuwen BGenk VV -
 
Zat 13 Apr 201915:00HO Molenbeersel AAsNiel Utd A-
Zat 13 Apr 201915:00Boorsem Sport Umitspor Maasmechelen -
Zat 13 Apr 201915:00Ven Maaseik Calcio Genk
AMC
Zat 13 Apr 201915:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek -
Zat 13 Apr 201915:00SSD Opoeteren Lanaken VV -
Zat 13 Apr 201915:00SLW Maaseik Opitter FC A-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

B-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  E Louwel 19143245
2  KSK Meeuwen B18132341
3  Genk VV 19125241
4  SLW Maaseik 19114437
5  Opglabbeek18113436
6  Grimbie 69 20111834
7  Bokrijk Sport A1993730
8  Calcio Genk 1983827
9  Boorsem Sport 1863921
10  AsNiel Utd A1855820
11  Umitspor Maasmec18441016
12  Opitter FC A19431215
13  HO Molenbeersel 18421214
13  Lanaken VV 19421314
15  SSD Opoeteren 1921167

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier