Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

A-Team

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : A-Team

datumuur thuisuituitslag
Zat 02 Sep 201720:00A-TeamUmitspor Maasmechelen 2-0
Zat 09 Sep 201720:00A-TeamAsNiel Utd 1-2
Zon 17 Sep 201715:00KWaterloos VV A-Team2-0
Zat 23 Sep 201719:15A-TeamBoorsem Sp 1-1
Zon 01 Okt 201715:00SLW Maaseik A-Team1-1
Zat 07 Okt 201720:00A-TeamSK Rooierheide 3-0
Zon 15 Okt 201715:00FC Racing Boxberg A-Team1-1
Zat 21 Okt 201720:00A-TeamGenk VV A4-1
Zat 28 Okt 201719:30E Louwel A-Team1-1
Zon 05 Nov 201714:30A-TeamFC Maasland NO A1-0
Zon 12 Nov 201714:30VV Stokkem A-Team1-0
Zat 18 Nov 201720:00A-TeamCalcio Genk 0-2
Zon 26 Nov 201714:30SSD Opoeteren A-Team0-1
Zat 02 Dec 201720:00A-TeamVen Maaseik 4-2
Zat 06 Jan 201820:00AsNiel Utd A-Team2-0
Zat 13 Jan 201820:00A-TeamKWaterloos VV 2-1
Zon 21 Jan 201814:30Boorsem Sp A-Team2-2
Zat 27 Jan 201820:00A-TeamSLW Maaseik 1-5
Zon 04 Feb 201815:00SK Rooierheide A-Team3-1
Zon 11 Feb 201815:00Umitspor Maasmechelen A-Team2-0
Zat 17 Feb 201820:00A-TeamFC Racing Boxberg 2-0
Zat 24 Feb 201819:30Genk VV AA-Team0-2
Zat 03 Mrt 201820:00A-TeamE Louwel 2-1
Zon 11 Mrt 201815:00FC Maasland NO AA-Team2-1
Zon 18 Mrt 201815:00A-TeamVV Stokkem 0-2
Zon 25 Mrt 201815:00Calcio Genk A-Team2-0
Maa 02 Apr 201817:00Grimbie 69 A-Team2-2
Zat 07 Apr 201820:00A-TeamSSD Opoeteren 3-0
Zon 15 Apr 201815:00Ven Maaseik A-Team3-3
Zon 22 Apr 201815:00A-TeamGrimbie 69 2-3

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1VV Stokkem 302046713264
2Calcio Genk 301866532660
3FC Maasland NO A301776523358
4Boorsem Sp 301677684855
5SLW Maaseik 3014511705747
5SK Rooierheide 3014511746547
7AsNiel Utd 3013611665645
7E Louwel 3013611616145
9Grimbie 69 3012612535642
10A-Team3011712434440
11Umitspor Maasmechelen 3011514565738
12Genk VV A3010812515138
13Ven Maaseik 308616486230
14SSD Opoeteren 306717386825
15KWaterloos VV 305619336121
16FC Racing Boxberg 304521309017

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 02 Sep 201719:30Genk VV AE Louwel 1-0
Zat 02 Sep 201720:00AsNiel Utd Grimbie 69 4-0
Zat 02 Sep 201720:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen 2-0
 
Zon 03 Sep 201715:00FC Racing Boxberg FC Maasland NO A0-2
Zon 03 Sep 201715:00SK Rooierheide VV Stokkem 3-5
Zon 03 Sep 201715:00KWaterloos VV Ven Maaseik 1-2
Zon 03 Sep 201715:00SLW Maaseik Calcio Genk 1-3
Zon 03 Sep 201715:00Boorsem Sp SSD Opoeteren 0-0
 
Zat 09 Sep 201720:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd 1-2
 
Zon 10 Sep 201715:00VV Stokkem FC Racing Boxberg 5-0
Zon 10 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen E Louwel 2-4
Zon 10 Sep 201715:00FC Maasland NO AGenk VV A3-1
Zon 10 Sep 201715:00Calcio Genk SK Rooierheide 1-2
Zon 10 Sep 201715:00Grimbie 69 KWaterloos VV 1-1
Zon 10 Sep 201715:00Ven Maaseik Boorsem Sp 1-3
Zon 10 Sep 201715:00SSD Opoeteren SLW Maaseik 1-4
 
Zat 16 Sep 201718:00Boorsem Sp Grimbie 69 1-1
Zat 16 Sep 201719:30Genk VV AVV Stokkem 0-3
Zat 16 Sep 201719:30E Louwel FC Maasland NO A3-0
Zat 16 Sep 201720:00AsNiel Utd Umitspor Maasmechelen 2-0
 
Zon 17 Sep 201715:00SLW Maaseik Ven Maaseik 2-0
Zon 17 Sep 201715:00FC Racing Boxberg Calcio Genk 0-0
Zon 17 Sep 201715:00SK Rooierheide SSD Opoeteren 3-1
Zon 17 Sep 201715:00KWaterloos VV Kab Opglabbeek 2-0
 
Zat 23 Sep 201719:15Kab Opglabbeek Boorsem Sp 1-1
Zat 23 Sep 201720:00AsNiel Utd KWaterloos VV 4-3
 
Zon 24 Sep 201715:00SSD Opoeteren FC Racing Boxberg 1-2
Zon 24 Sep 201715:00Ven Maaseik SK Rooierheide 0-1
Zon 24 Sep 201715:00Grimbie 69 SLW Maaseik 4-2
Zon 24 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen FC Maasland NO A1-1
Zon 24 Sep 201715:00VV Stokkem E Louwel 7-0
Zon 24 Sep 201715:00Calcio Genk Genk VV A1-0
 
Zat 30 Sep 201719:30Genk VV ASSD Opoeteren 2-3
Zat 30 Sep 201719:30E Louwel Calcio Genk 1-4
 
Zon 01 Okt 201715:00FC Maasland NO AVV Stokkem 0-2
Zon 01 Okt 201715:00FC Racing Boxberg Ven Maaseik 0-6
Zon 01 Okt 201715:00SK Rooierheide Grimbie 69 1-1
Zon 01 Okt 201715:00SLW Maaseik Kab Opglabbeek 1-1
Zon 01 Okt 201715:00Boorsem Sp AsNiel Utd 2-1
Zon 01 Okt 201715:00KWaterloos VV Umitspor Maasmechelen 0-3
 
Zat 07 Okt 201720:00Kab Opglabbeek SK Rooierheide 3-0
Zat 07 Okt 201720:00AsNiel Utd SLW Maaseik 4-4
 
Zon 08 Okt 201715:00KWaterloos VV Boorsem Sp 0-3
Zon 08 Okt 201715:00Grimbie 69 FC Racing Boxberg 3-4
Zon 08 Okt 201715:00Ven Maaseik Genk VV A1-1
Zon 08 Okt 201715:00Umitspor Maasmechelen VV Stokkem 1-2
Zon 08 Okt 201715:00Calcio Genk FC Maasland NO A0-0
Zon 08 Okt 201715:00SSD Opoeteren E Louwel 2-2
 
Zat 14 Okt 201719:30E Louwel Ven Maaseik 3-2
 
Zon 15 Okt 201715:00FC Maasland NO ASSD Opoeteren 4-0
Zon 15 Okt 201715:00Genk VV AGrimbie 69 3-3
Zon 15 Okt 201715:00FC Racing Boxberg Kab Opglabbeek 1-1
Zon 15 Okt 201715:00SLW Maaseik KWaterloos VV 2-1
Zon 15 Okt 201715:00Boorsem Sp Umitspor Maasmechelen 6-4
Zon 15 Okt 201715:00VV Stokkem Calcio Genk 1-2
Zon 15 Okt 201715:00SK Rooierheide AsNiel Utd 3-4
 
Zat 21 Okt 201720:00Kab Opglabbeek Genk VV A4-1
Zat 21 Okt 201720:00AsNiel Utd FC Racing Boxberg 8-0
 
Zon 22 Okt 201715:00Umitspor Maasmechelen Calcio Genk 0-0
Zon 22 Okt 201715:00SSD Opoeteren VV Stokkem 3-3
Zon 22 Okt 201715:00Ven Maaseik FC Maasland NO A2-4
Zon 22 Okt 201715:00Grimbie 69 E Louwel 1-3
Zon 22 Okt 201715:00KWaterloos VV SK Rooierheide 2-1
Zon 22 Okt 201715:00Boorsem Sp SLW Maaseik 4-0
 
Zat 28 Okt 201719:30Genk VV AAsNiel Utd 0-1
Zat 28 Okt 201719:30E Louwel Kab Opglabbeek 1-1
 
Zon 29 Okt 201715:00FC Racing Boxberg KWaterloos VV 0-2
Zon 29 Okt 201715:00SLW Maaseik Umitspor Maasmechelen 1-3
Zon 29 Okt 201715:00Calcio Genk SSD Opoeteren 1-1
Zon 29 Okt 201715:00VV Stokkem Ven Maaseik 5-1
Zon 29 Okt 201715:00FC Maasland NO AGrimbie 69 3-0
Zon 29 Okt 201715:00SK Rooierheide Boorsem Sp 6-1
 
Zon 05 Nov 201714:30AsNiel Utd E Louwel 3-4
Zon 05 Nov 201714:30SLW Maaseik SK Rooierheide 5-2
Zon 05 Nov 201714:30Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren 0-2
Zon 05 Nov 201714:30Ven Maaseik Calcio Genk 3-1
Zon 05 Nov 201714:30Kab Opglabbeek FC Maasland NO A1-0
Zon 05 Nov 201714:30Boorsem Sp FC Racing Boxberg 3-1
Zon 05 Nov 201714:30Grimbie 69 VV Stokkem 3-1
Zon 05 Nov 201714:30KWaterloos VV Genk VV A2-4
 
Zat 11 Nov 201719:30E Louwel KWaterloos VV 4-2
Zat 11 Nov 201720:00FC Maasland NO AAsNiel Utd 5-4
 
Zon 12 Nov 201714:30Calcio Genk Grimbie 69 0-1
Zon 12 Nov 201714:30SSD Opoeteren Ven Maaseik 1-1
Zon 12 Nov 201714:30VV Stokkem Kab Opglabbeek 1-0
Zon 12 Nov 201714:30SK Rooierheide Umitspor Maasmechelen 1-2
Zon 12 Nov 201714:30FC Racing Boxberg SLW Maaseik 3-0
Zon 12 Nov 201714:30Genk VV ABoorsem Sp 3-2
 
Zat 18 Nov 201720:00Kab Opglabbeek Calcio Genk 0-2
Zat 18 Nov 201720:00AsNiel Utd VV Stokkem 0-2
 
Zon 19 Nov 201714:30Boorsem Sp E Louwel 4-1
Zon 19 Nov 201714:30SK Rooierheide FC Racing Boxberg 4-1
Zon 19 Nov 201714:30Umitspor Maasmechelen Ven Maaseik 1-0
Zon 19 Nov 201714:30SLW Maaseik Genk VV A1-4
Zon 19 Nov 201714:30Grimbie 69 SSD Opoeteren 2-1
Zon 19 Nov 201714:30KWaterloos VV FC Maasland NO A0-1
 
Zat 25 Nov 201719:30E Louwel SLW Maaseik 3-3
 
Zon 26 Nov 201714:30Genk VV ASK Rooierheide 1-1
Zon 26 Nov 201714:30FC Racing Boxberg Umitspor Maasmechelen 1-3
Zon 26 Nov 201714:30FC Maasland NO ABoorsem Sp 2-1
Zon 26 Nov 201714:30VV Stokkem KWaterloos VV 2-1
Zon 26 Nov 201714:30Ven Maaseik Grimbie 69 4-2
Zon 26 Nov 201714:30SSD Opoeteren Kab Opglabbeek 0-1
Zon 26 Nov 201714:30Calcio Genk AsNiel Utd 3-1
 
Zat 02 Dec 201720:00Kab Opglabbeek Ven Maaseik 4-2
Zat 02 Dec 201720:00AsNiel Utd SSD Opoeteren 0-3
 
Zon 03 Dec 201714:30Boorsem Sp VV Stokkem 2-2
Zon 03 Dec 201714:30KWaterloos VV Calcio Genk 0-2
Zon 03 Dec 201714:30FC Racing Boxberg Genk VV A1-4
Zon 03 Dec 201714:30Umitspor Maasmechelen Grimbie 69 2-2
Zon 03 Dec 201714:30SLW Maaseik FC Maasland NO A3-0
Zon 03 Dec 201714:30SK Rooierheide E Louwel 4-1
 
Zat 09 Dec 201719:30E Louwel FC Racing Boxberg 2-2
 
Zat 06 Jan 201820:00AsNiel Utd Kab Opglabbeek 2-0
 
Zon 07 Jan 201814:30FC Racing Boxberg VV Stokkem 0-1
Zon 07 Jan 201814:30SK Rooierheide Calcio Genk 2-3
Zon 07 Jan 201814:30Boorsem Sp Ven Maaseik 1-2
Zon 07 Jan 201814:30KWaterloos VV Grimbie 69 0-2
Zon 07 Jan 201814:30E Louwel Umitspor Maasmechelen 3-2
Zon 07 Jan 201814:30Genk VV AFC Maasland NO A1-1
Zon 07 Jan 201814:30SLW Maaseik SSD Opoeteren 3-2
 
Zat 13 Jan 201820:00Kab Opglabbeek KWaterloos VV 2-1
 
Zon 14 Jan 201814:30Umitspor Maasmechelen AsNiel Utd 2-2
Zon 14 Jan 201814:30Grimbie 69 Boorsem Sp 1-2
Zon 14 Jan 201814:30Ven Maaseik SLW Maaseik 1-3
Zon 14 Jan 201814:30SSD Opoeteren SK Rooierheide 1-3
Zon 14 Jan 201814:30Calcio Genk FC Racing Boxberg 2-0
Zon 14 Jan 201814:30VV Stokkem Genk VV A2-2
Zon 14 Jan 201814:30FC Maasland NO AE Louwel 2-0
 
Zon 21 Jan 201814:30FC Racing Boxberg SSD Opoeteren 2-1
Zon 21 Jan 201814:30Genk VV ACalcio Genk 0-1
Zon 21 Jan 201814:30SK Rooierheide Ven Maaseik 2-6
Zon 21 Jan 201814:30SLW Maaseik Grimbie 69 3-0
Zon 21 Jan 201814:30FC Maasland NO AUmitspor Maasmechelen 1-1
Zon 21 Jan 201814:30Boorsem Sp Kab Opglabbeek 2-2
Zon 21 Jan 201814:30KWaterloos VV AsNiel Utd 2-1
 
Zat 27 Jan 201820:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik 1-5
Zat 27 Jan 201820:00AsNiel Utd Boorsem Sp 2-2
 
Zon 28 Jan 201814:30Ven Maaseik FC Racing Boxberg 2-2
Zon 28 Jan 201814:30SSD Opoeteren Genk VV A1-0
Zon 28 Jan 201814:30Calcio Genk E Louwel 0-0
Zon 28 Jan 201814:30VV Stokkem FC Maasland NO A1-2
Zon 28 Jan 201814:30Umitspor Maasmechelen KWaterloos VV 3-2
Zon 28 Jan 201814:30Grimbie 69 SK Rooierheide 2-3
 
Zat 03 Feb 201819:30E Louwel SSD Opoeteren 3-0
 
Zon 04 Feb 201815:00Boorsem Sp KWaterloos VV 3-1
Zon 04 Feb 201815:00VV Stokkem Umitspor Maasmechelen 2-0
Zon 04 Feb 201815:00SLW Maaseik AsNiel Utd 3-1
Zon 04 Feb 201815:00SK Rooierheide Kab Opglabbeek 3-1
Zon 04 Feb 201815:00FC Racing Boxberg Grimbie 69 1-2
Zon 04 Feb 201815:00Genk VV AVen Maaseik 2-0
Zon 04 Feb 201815:00FC Maasland NO ACalcio Genk 0-1
 
Don 08 Feb 201820:00FC Maasland NO AFC Racing Boxberg 4-3
 
Zat 10 Feb 201819:30E Louwel Genk VV A1-2
 
Zon 11 Feb 201815:00Umitspor Maasmechelen Kab Opglabbeek 2-0
Zon 11 Feb 201815:00VV Stokkem SK Rooierheide 3-3
Zon 11 Feb 201815:00Ven Maaseik KWaterloos VV 0-0
Zon 11 Feb 201815:00Grimbie 69 AsNiel Utd 0-1
Zon 11 Feb 201815:00Calcio Genk SLW Maaseik 1-2
Zon 11 Feb 201815:00SSD Opoeteren Boorsem Sp 3-2
 
Zat 17 Feb 201820:00Kab Opglabbeek FC Racing Boxberg 2-0
Zat 17 Feb 201820:00AsNiel Utd SK Rooierheide 2-4
 
Zon 18 Feb 201815:00Calcio Genk VV Stokkem 1-0
Zon 18 Feb 201815:00Ven Maaseik E Louwel 1-2
Zon 18 Feb 201815:00SSD Opoeteren FC Maasland NO A0-0
Zon 18 Feb 201815:00Grimbie 69 Genk VV A2-1
Zon 18 Feb 201815:00KWaterloos VV SLW Maaseik 1-3
Zon 18 Feb 201815:00Umitspor Maasmechelen Boorsem Sp 1-2
 
Zat 24 Feb 201815:00VV Stokkem SSD Opoeteren 7-2
Zat 24 Feb 201819:30E Louwel Grimbie 69 2-4
Zat 24 Feb 201819:30Genk VV AKab Opglabbeek 0-2
 
Zon 25 Feb 201815:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen 3-2
Zon 25 Feb 201815:00SLW Maaseik Boorsem Sp 1-2
Zon 25 Feb 201815:00FC Racing Boxberg AsNiel Utd 0-3
Zon 25 Feb 201815:00FC Maasland NO AVen Maaseik 2-0
Zon 25 Feb 201815:00SK Rooierheide KWaterloos VV 1-2
 
Zat 03 Mrt 201815:00Grimbie 69 FC Maasland NO A1-2
Zat 03 Mrt 201816:00Boorsem Sp SK Rooierheide 3-2
Zat 03 Mrt 201820:00AsNiel Utd Genk VV A3-3
Zat 03 Mrt 201820:00Kab Opglabbeek E Louwel 2-1
 
Zon 04 Mrt 201815:00Umitspor Maasmechelen SLW Maaseik 4-3
Zon 04 Mrt 201815:00KWaterloos VV FC Racing Boxberg 1-1
Zon 04 Mrt 201815:00Ven Maaseik VV Stokkem 0-2
Zon 04 Mrt 201815:00SSD Opoeteren Calcio Genk 0-6
 
Zat 10 Mrt 201816:00SK Rooierheide SLW Maaseik 3-3
Zat 10 Mrt 201819:30E Louwel AsNiel Utd 2-1
 
Zon 11 Mrt 201815:00SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen 0-2
Zon 11 Mrt 201815:00FC Racing Boxberg Boorsem Sp 0-4
Zon 11 Mrt 201815:00FC Maasland NO AKab Opglabbeek 2-1
Zon 11 Mrt 201815:00Calcio Genk Ven Maaseik 3-4
Zon 11 Mrt 201815:00VV Stokkem Grimbie 69 2-1
Zon 11 Mrt 201815:30Genk VV AKWaterloos VV 2-2
 
Don 15 Mrt 201820:00AsNiel Utd FC Maasland NO A1-1
 
Zat 17 Mrt 201816:00Boorsem Sp Genk VV A2-1
 
Zon 18 Mrt 201815:00SLW Maaseik FC Racing Boxberg 7-0
Zon 18 Mrt 201815:00Grimbie 69 Calcio Genk 0-1
Zon 18 Mrt 201815:00Kab Opglabbeek VV Stokkem 0-2
Zon 18 Mrt 201815:00Ven Maaseik SSD Opoeteren 3-2
Zon 18 Mrt 201815:00KWaterloos VV E Louwel 0-0
Zon 18 Mrt 201815:00Umitspor Maasmechelen SK Rooierheide 2-3
 
Zat 24 Mrt 201819:30E Louwel Boorsem Sp 5-3
 
Zon 25 Mrt 201815:00SSD Opoeteren Grimbie 69 2-4
Zon 25 Mrt 201815:00FC Racing Boxberg SK Rooierheide 2-5
Zon 25 Mrt 201815:00VV Stokkem AsNiel Utd 0-1
Zon 25 Mrt 201815:00Ven Maaseik Umitspor Maasmechelen 0-3
Zon 25 Mrt 201815:00Genk VV ASLW Maaseik 1-1
Zon 25 Mrt 201815:00FC Maasland NO AKWaterloos VV 4-0
Zon 25 Mrt 201815:00Calcio Genk Kab Opglabbeek 2-0
 
Zat 31 Mrt 201815:00VV Stokkem SLW Maaseik 0-2
 
Zon 01 Apr 201815:00SSD Opoeteren KWaterloos VV 1-1
Zon 01 Apr 201815:00Calcio Genk Boorsem Sp 0-1
Zon 01 Apr 201815:00FC Maasland NO ASK Rooierheide 2-2
Zon 01 Apr 201815:00Genk VV AUmitspor Maasmechelen 2-1
 
Maa 02 Apr 201815:00Ven Maaseik AsNiel Utd 1-1
Maa 02 Apr 201817:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek 2-2
 
Woe 04 Apr 201820:00E Louwel VV Stokkem 0-1
 
Zat 07 Apr 201820:00AsNiel Utd Calcio Genk 1-4
Zat 07 Apr 201820:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren 3-0
 
Zon 08 Apr 201815:00Grimbie 69 Ven Maaseik 2-0
Zon 08 Apr 201815:00KWaterloos VV VV Stokkem 1-4
Zon 08 Apr 201815:00SK Rooierheide Genk VV A3-2
Zon 08 Apr 201815:00Boorsem Sp FC Maasland NO A3-0
Zon 08 Apr 201815:00SLW Maaseik E Louwel 2-3
Zon 08 Apr 201815:00Umitspor Maasmechelen FC Racing Boxberg 5-2
 
Zon 15 Apr 201815:00Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen 3-2
Zon 15 Apr 201815:00E Louwel SK Rooierheide 2-3
Zon 15 Apr 201815:00FC Maasland NO ASLW Maaseik 3-0
Zon 15 Apr 201815:00VV Stokkem Boorsem Sp 2-1
Zon 15 Apr 201815:00Genk VV AFC Racing Boxberg 2-1
Zon 15 Apr 201815:00Ven Maaseik Kab Opglabbeek 3-3
Zon 15 Apr 201815:00Calcio Genk KWaterloos VV 3-1
Zon 15 Apr 201815:00SSD Opoeteren AsNiel Utd 2-3
 
Zat 21 Apr 201820:00FC Racing Boxberg E Louwel 0-5
 
Zon 22 Apr 201815:00Kab Opglabbeek Grimbie 69 2-3
Zon 22 Apr 201815:00AsNiel Utd Ven Maaseik 3-0
Zon 22 Apr 201815:00Boorsem Sp Calcio Genk 2-2
Zon 22 Apr 201815:00SLW Maaseik VV Stokkem 0-1
Zon 22 Apr 201815:00SK Rooierheide FC Maasland NO A0-1
Zon 22 Apr 201815:00KWaterloos VV SSD Opoeteren 1-2
Zon 22 Apr 201815:00Umitspor Maasmechelen Genk VV A2-5

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

A-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  VV Stokkem 30204664
2  Calcio Genk 30186660
3  FC Maasland NO A30177658
4  Boorsem Sp 30167755
5  SK Rooierheide 301451147
5  SLW Maaseik 301451147
7  E Louwel 301361145
7  AsNiel Utd 301361145
9  Grimbie 69 301261242
10  Opglabbeek301171240
11  Umitspor Maasmec301151438
12  Genk VV A301081238
13  Ven Maaseik 30861630
14  SSD Opoeteren 30671725
15  KWaterloos VV 30561921
16  FC Racing Boxber30452117

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier