Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

Website Kabouters Opglabbeek

Groepsfoto's

Welkom
Afgelopen weken zijn er groepsfoto's gemaakt. Je kan deze foto bekijken op de pagina van je ploeg.

(tegen het einde van de week)

Er kan steeds een nieuwere foto gemaakt worden indien je ploeg niet kompleet was op het moment van de opname. Gelieve deze foto door te mailen naar kabouters@maveco.be




Weekplanning periode 25/02/2015 tot 02/03/2015

DatumUurThuisploegBezoekersUitslagExSMS
Zon 01/315:00   HO Molenbeersel A-Team -1166
Zat 28/215:00   B-Team HO Molenbeersel -1373
Zat 28/215:00   Calcio Genk U-21 -1448
Zon 01/310:00   U-17 K.F.C. Hamont 99 -1501
Vri 27/220:00   VV Stokkem U-15 A/H -1557
Zat 28/213:00   Boorsem Sp. U-13 -1661
Zon 01/310:00   SSD Opoeteren U-11 -1721
Zat 28/211:00   U-10 E.Termien B -1767
Zat 28/213:00   Niel K.S.K. U-9 A -1825
Zat 28/210:00   U-8 A As VV B -1879
Zat 28/209:30   E. Louwel U-8 B -1935
Zat 28/211:15   U-7 A E.Termien D -1992
Zon 01/310:00   U-7 B SK Munsterbilzen -2056
Zat 28/210:00   U-6 A Niel K.S.K. -2124
A = Afgelast <-> AM = Forfait voor het seizoen (AMC) <-> FF = Forfait gegeven

Thuiswedstrijden in deze periode

datumuurthuisbezoekers
 
Zat 28/210:00   U-8 A As VV B
Zat 28/210:00   U-6 A Niel K.S.K.
Zat 28/211:00   U-10 E.Termien B
Zat 28/211:15   U-7 A E.Termien D
Zat 28/215:00   B-Team HO Molenbeersel
 
Zon 01/310:00   U-17 K.F.C. Hamont 99
Zon 01/310:00   U-7 B SK Munsterbilzen

Trainer gezocht

Welkom
Wij zijn op zoek naar een trainer voor een extra jeugdploeg.

Voor bijkomende informatie kan u contact opnemen met :

Bér Vossen 0476/32.35.72
Valério Marai 0479/37.03.94


Medewerkers gezocht

Miniemen


Vele handen maken licht werk.




Met dit gezegde willen we ieder van jullie aanspreken om even stil te staan bij de werking van onze club.

- 17 ploegen die de accommodatie dagelijks gebruiken
- meer dan 220 actieve leden
- 8 kleedkamers (wekelijks te onderhouden bij wedstrijden)
- 5 pleinen waarvan 3 competitiepleinen
- alle dagen trainingen
- wekelijks wedstrijden op zaterdag voor- en namiddag en zondag voormiddag
- 17 ploegen waarvan de was wekelijks moet worden gedaan
- aanvragen van wedstrijden, administraties met de bond, boekhouding
- opvolgen van trainers, spelers en wedstrijden
- organisatie van evenementen ten voordele van de kas
- ledenadministratie
- beheer en onderhoud van de website met aanvullingen van wedstrijden, foto's en nieuwtjes
- kabouterbelang (informatie over de kabouters)
- en nog zoveel meer...

Al deze werkjes worden momenteel door een tiental mensen uitgevoerd.
Voor deze mensen is het haast een dagelijkse bezigheid geworden, waardoor er soms wel eens spanningen kunnen ontstaan bij het thuisfront (onze excuses aan de partners en kinderen)

Wij willen zeer graag beroep doen op ieder van jullie om ons hierbij te helpen. Sommige taken kunnen van thuis uit gebeuren, andere zijn dan weer enkel nodig tijdens wedstrijden op momenten dat jullie reeds aanwezig zijn. (Opgelet : uiteraard kan ieder van jullie zijn kinderen zien voetballen. de werkjes zijn niet tijdens de wedstrijden.)

Enkele voorbeelden :

Hulp in de kantine : een uurtje voor of na een wedstrijd van je eigen ploeg of een ander moment
Onderhoud (onkruid - kleedkamers uitkeren - lijnen kalken)
Hulp bij het onderhoud van de website (ingeven van uitslagen van je ploeg en/of andere ploegen
Hulp bij een activiteit (horeca - opbouw - afbreken en begeleiding)

Wens je graag mee te werken aan de verdere uitbouw van de club ?

Dan moet je zeker eens nadenken om lid te worden van het bestuur. Er is een maandelijkse vergadering waarop lopende zaken besproken worden en van daaruit worden wekelijks dingen geregeld. Hiervoor zal je wel wekelijks enkele uurtjes vrij moeten kunnen maken voor dingen binnen je eigen domein.

Geef het een kans !! Hulp is echt wel nodig...

Voor informatie : mail naar kabouters@maveco.be of bel Marc 0498/793469

Wij openen onze deuren voor nieuwe leden !!

Welkom
Wens je ook de clubkleuren Rood-Wit te verdedigen in een actieve vereniging met meer dan 200 leden, dan heten wij jullie van harte welkom.

Contact :

Bér Vossen 0476/32.35.72
Valério Marai 0479/37.03.94




Onze troeven


* Wij behaalden het Dexia Foot Pass kwaliteitslabel (zie verder)
* Er zijn 5 pleinen waarvan 3 uitstekende competitie velden
* Wij tellen 18 ploegen, waarvan iedere ploeg in zijn eigen leeftijdsgroep
* Haast alle trainers bezitten een opleidingsdiploma
* Goede accommodaties
* Moderne en jonge bestuursstructuur

Nieuwsgierig ?

Aarzel dan niet en mail ons voor bijkomende informatie of contacteer iemand van het bestuur.

Afgelastingen

Werdafgelast



afgelast


Link naar de KBVB

Rangschikkingen

STPloegdag W  G  V pnt
1Lanklaar VV 21154249
2A-Team 22154349
3Opitter F.C. 20152347
4Niel K.S.K. 20105535
5L.S. Leut 21103833
6HO Molenbeersel 2094731
7SLW Maaseik 2094731
8H. Wijshagen 2084828
9As VV 21831027
10K.Waterloos VV 21821126
11VV Voorshoven 2067725
12Flandria Dorne 21731124
13Heidebloem Dilse20341313
14AA Rekem 2123169
15E. Rotem 2022168

De rangschikkingen van de andere ploegen kan je
terugvinden op tabbladen van de website. Wie zijn ploeg
ook graag hier wil zien, kan even contact opnemen
met Marc Venken, die je dan de nodige informatie
zal geven.

Activiteiten

   

Documenten

Panathlon verklaring :

Lees hier, onze verbintenis om heldere regels vast te leggen in onze sportclub.

Clubreglement :

Lees hier, het clubreglement. Dit reglement kan ook steeds bekeken worden bij de sportief verantwoordelijke van de club.