Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

Website Kabouters Opglabbeek

Groepsfoto's

Welkom
Afgelopen weken zijn er groepsfoto's gemaakt. Je kan deze foto bekijken op de pagina van je ploeg.

(tegen het einde van de week)

Er kan steeds een nieuwere foto gemaakt worden indien je ploeg niet kompleet was op het moment van de opname. Gelieve deze foto door te mailen naar kabouters@maveco.be




Weekplanning periode 19/12/2014 tot 21/12/2014

DatumUurThuisploegBezoekersUitslagExSMS
Zat 20/1220:00   A-TeamE. Rotem-1023
Zat 20/1213:00   E. RotemB-Team-1050
Zat 20/1211:00   U-11Bregel Sp.-1738
A = Afgelast <-> AM = Forfait voor het seizoen (AMC) <-> FF = Forfait gegeven

Thuiswedstrijden in deze periode

datumuurthuisbezoekers
 
Zat 20/1211:00   U-11Bregel Sp.
Zat 20/1220:00   A-TeamE. Rotem

Trainer gezocht

Welkom
Wij zijn op zoek naar een trainer voor een extra jeugdploeg.

Voor bijkomende informatie kan u contact opnemen met :

Bér Vossen 0476/32.35.72
Valério Marai 0479/37.03.94


Medewerkers gezocht

Miniemen


Vele handen maken licht werk.




Met dit gezegde willen we ieder van jullie aanspreken om even stil te staan bij de werking van onze club.

- 17 ploegen die de accommodatie dagelijks gebruiken
- meer dan 220 actieve leden
- 8 kleedkamers (wekelijks te onderhouden bij wedstrijden)
- 5 pleinen waarvan 3 competitiepleinen
- alle dagen trainingen
- wekelijks wedstrijden op zaterdag voor- en namiddag en zondag voormiddag
- 17 ploegen waarvan de was wekelijks moet worden gedaan
- aanvragen van wedstrijden, administraties met de bond, boekhouding
- opvolgen van trainers, spelers en wedstrijden
- organisatie van evenementen ten voordele van de kas
- ledenadministratie
- beheer en onderhoud van de website met aanvullingen van wedstrijden, foto's en nieuwtjes
- kabouterbelang (informatie over de kabouters)
- en nog zoveel meer...

Al deze werkjes worden momenteel door een tiental mensen uitgevoerd.
Voor deze mensen is het haast een dagelijkse bezigheid geworden, waardoor er soms wel eens spanningen kunnen ontstaan bij het thuisfront (onze excuses aan de partners en kinderen)

Wij willen zeer graag beroep doen op ieder van jullie om ons hierbij te helpen. Sommige taken kunnen van thuis uit gebeuren, andere zijn dan weer enkel nodig tijdens wedstrijden op momenten dat jullie reeds aanwezig zijn. (Opgelet : uiteraard kan ieder van jullie zijn kinderen zien voetballen. de werkjes zijn niet tijdens de wedstrijden.)

Enkele voorbeelden :

Hulp in de kantine : een uurtje voor of na een wedstrijd van je eigen ploeg of een ander moment
Onderhoud (onkruid - kleedkamers uitkeren - lijnen kalken)
Hulp bij het onderhoud van de website (ingeven van uitslagen van je ploeg en/of andere ploegen
Hulp bij een activiteit (horeca - opbouw - afbreken en begeleiding)

Wens je graag mee te werken aan de verdere uitbouw van de club ?

Dan moet je zeker eens nadenken om lid te worden van het bestuur. Er is een maandelijkse vergadering waarop lopende zaken besproken worden en van daaruit worden wekelijks dingen geregeld. Hiervoor zal je wel wekelijks enkele uurtjes vrij moeten kunnen maken voor dingen binnen je eigen domein.

Geef het een kans !! Hulp is echt wel nodig...

Voor informatie : mail naar kabouters@maveco.be of bel Marc 0498/793469

Wij openen onze deuren voor nieuwe leden !!

Welkom
Wens je ook de clubkleuren Rood-Wit te verdedigen in een actieve vereniging met meer dan 200 leden, dan heten wij jullie van harte welkom.

Contact :

Bér Vossen 0476/32.35.72
Valério Marai 0479/37.03.94




Onze troeven


* Wij behaalden het Dexia Foot Pass kwaliteitslabel (zie verder)
* Er zijn 5 pleinen waarvan 3 uitstekende competitie velden
* Wij tellen 18 ploegen, waarvan iedere ploeg in zijn eigen leeftijdsgroep
* Haast alle trainers bezitten een opleidingsdiploma
* Goede accommodaties
* Moderne en jonge bestuursstructuur

Nieuwsgierig ?

Aarzel dan niet en mail ons voor bijkomende informatie of contacteer iemand van het bestuur.

Afgelastingen

Werdafgelast



afgelast


Link naar de KBVB

Rangschikkingen

STPloegdag W  G  V pnt
1Opitter FC13100330
2A-Team1493230
3Lanklaar VV 1392229
4Niel K.S.K. 1391328
5HO Molenbeersel 1482426
6SLW Maaseik1372423
7K.Waterloos VV 1362520
8L.S. Leut 1353518
9Wijshagen1344516
10As VV1342714
11Flandria Dorne1341813
12VV Voorshoven1325611
13Heidebloem Dilse132389
14AA Rekem132298
15E. Rotem1412115

De rangschikkingen van de andere ploegen kan je
terugvinden op tabbladen van de website. Wie zijn ploeg
ook graag hier wil zien, kan even contact opnemen
met Marc Venken, die je dan de nodige informatie
zal geven.

Activiteiten

   

Documenten

Panathlon verklaring :

Lees hier, onze verbintenis om heldere regels vast te leggen in onze sportclub.

Clubreglement :

Lees hier, het clubreglement. Dit reglement kan ook steeds bekeken worden bij de sportief verantwoordelijke van de club.