Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

Website Kabouters Opglabbeek

Paasvoetbalkamp 2014

Miniemen


Paasvoetbalkamp 2014

Van 15 tot 18 april

Van geboortejaar 2008 tot...
Kamp van 9 tot 16 u
Opvang van 8-9 en 16-17u
Onder leiding van gediplo-
meerde trainers !

Deelname kosten : 105 euro

2 de gezinslid : 95 euro
Inclusief uitrusting
elke dag warme maaltijd,
verzekering, water en
gezonde versnaperingen.

Locatie : Terreinen
K. Kabouters Opglabbeek
Kruisstraat z/n, Opglabbeek

Info en inschrijvingen :

fckabouters@telenet.be
Valerio Marai 0479/370.394

Inschrijven voor
01/04/2014


Weekplanning periode 11/04/2014 tot 15/04/2014

DatumUurThuisploegBezoekersUitslagExSMS
Zon 13/415:00   Flandria DorneEerste Ploeg3-21250
Zat 12/415:00   Lanklaar VV Reserven 0-51434
Zat 12/415:00   Juniors U21E. Mechelen a/d Maas-AM2700
Zon 13/409:30   Calcio Genk BScholieren U175-31729
Zon 13/409:30   Halveweg ZonhovenKadetten U152-41944
Zon 13/411:00   Miniemen U13AFC Juve Maasmechelen-AM2156
Zat 12/410:30   E.Termien BMiniemen U13B1-72565
Zat 12/411:45   Genk VV Duiveltjes U9A-2303
Zon 13/410:30   Stokkem VVDuiveltjes U9B-2331
Zat 12/411:45   Genk VV Duiveltjes U8A-2359
Zat 12/411:00   E. LouwelDebutantjes U7A-2601
Zat 12/409:30   E. TermienDebutantjes U7B-2615
Zat 12/411:00   E. LouwelDebutantjes U6A-2628
Zat 12/409:30   E. TermienDebutantjes U6B-2643
A = Afgelast <-> AM = Forfait voor het seizoen (AMC) <-> FF = Forfait gegeven

Thuiswedstrijden in deze periode

datumuurthuisbezoekers
 
Zat 12/415:00   Juniors U21E. Mechelen a/d Maas
 
Zon 13/411:00   Miniemen U13AFC Juve Maasmechelen

Medewerkers gezocht

Miniemen


Vele handen maken licht werk.




Met dit gezegde willen we ieder van jullie aanspreken om even stil te staan bij de werking van onze club.

- 17 ploegen die de accommodatie dagelijks gebruiken
- meer dan 220 actieve leden
- 8 kleedkamers (wekelijks te onderhouden bij wedstrijden)
- 5 pleinen waarvan 3 competitiepleinen
- alle dagen trainingen
- wekelijks wedstrijden op zaterdag voor- en namiddag en zondag voormiddag
- 17 ploegen waarvan de was wekelijks moet worden gedaan
- aanvragen van wedstrijden, administraties met de bond, boekhouding
- opvolgen van trainers, spelers en wedstrijden
- organisatie van evenementen ten voordele van de kas
- ledenadministratie
- beheer en onderhoud van de website met aanvullingen van wedstrijden, foto's en nieuwtjes
- kabouterbelang (informatie over de kabouters)
- en nog zoveel meer...

Al deze werkjes worden momenteel door een tiental mensen uitgevoerd.
Voor deze mensen is het haast een dagelijkse bezigheid geworden, waardoor er soms wel eens spanningen kunnen ontstaan bij het thuisfront (onze excuses aan de partners en kinderen)

Wij willen zeer graag beroep doen op ieder van jullie om ons hierbij te helpen. Sommige taken kunnen van thuis uit gebeuren, andere zijn dan weer enkel nodig tijdens wedstrijden op momenten dat jullie reeds aanwezig zijn. (Opgelet : uiteraard kan ieder van jullie zijn kinderen zien voetballen. de werkjes zijn niet tijdens de wedstrijden.)

Enkele voorbeelden :

Hulp in de kantine : een uurtje voor of na een wedstrijd van je eigen ploeg of een ander moment
Onderhoud (onkruid - kleedkamers uitkeren - lijnen kalken)
Hulp bij het onderhoud van de website (ingeven van uitslagen van je ploeg en/of andere ploegen
Hulp bij een activiteit (horeca - opbouw - afbreken en begeleiding)

Wens je graag mee te werken aan de verdere uitbouw van de club ?

Dan moet je zeker eens nadenken om lid te worden van het bestuur. Er is een maandelijkse vergadering waarop lopende zaken besproken worden en van daaruit worden wekelijks dingen geregeld. Hiervoor zal je wel wekelijks enkele uurtjes vrij moeten kunnen maken voor dingen binnen je eigen domein.

Geef het een kans !! Hulp is echt wel nodig...

Voor informatie : mail naar kabouters@maveco.be of bel Marc 0498/793469

Wij openen onze deuren voor nieuwe leden !!

Welkom
Wens je ook de clubkleuren Rood-Wit te verdedigen in een actieve vereniging met meer dan 200 leden, dan heten wij jullie van harte welkom.

Contact :

Bér Vossen 0476/32.35.72
Valério Marai 0479/37.03.94




Onze troeven


* Wij behaalden het Dexia Foot Pass kwaliteitslabel (zie verder)
* Er zijn 5 pleinen waarvan 3 uitstekende competitie velden
* Wij tellen 18 ploegen, waarvan iedere ploeg in zijn eigen leeftijdsgroep
* Haast alle trainers bezitten een opleidingsdiploma
* Goede accommodaties
* Moderne en jonge bestuursstructuur

Nieuwsgierig ?

Aarzel dan niet en mail ons voor bijkomende informatie of contacteer iemand van het bestuur.

Afgelastingen

Werdafgelast



afgelast


Link naar de KBVB

Rangschikkingen

STPloegdag W  G  V pnt
1Boorsem Sp. 30214567
2Ven Maaseik 30211864
3Lanklaar VV 30188462
4HO Molenbeersel 30166854
5Niel K.S.K. 30158753
6K.Waterloos VV 30156951
7L.S. Leut 301541149
8Flandria Dorne301441246
9E. Rotem301361145
10Eerste Ploeg301251341
11Exc. Ophoven30981335
12VV Voorshoven30971434
13S.L. Wurfeld30961533
14Heidebloem Dilse30841828
15BL. Kessenich30242410
16Uikhoven V.C. 3013266

De rangschikkingen van de andere ploegen kan je
terugvinden op tabbladen van de website. Wie zijn ploeg
ook graag hier wil zien, kan even contact opnemen
met Marc Venken, die je dan de nodige informatie
zal geven.

Activiteiten

   

Documenten

Panathlon verklaring :

Lees hier, onze verbintenis om heldere regels vast te leggen in onze sportclub.

Clubreglement :

Lees hier, het clubreglement. Dit reglement kan ook steeds bekeken worden bij de sportief verantwoordelijke van de club.